Radio fm dla windows 10 mobile - wsparcie kończy się

System Windows 10 Mobile był jednym z najpopularniejszych systemów operacyjnych dla smartfonów. Jednak Microsoft ogłosił zakończenie wsparcia dla tego systemu 10 grudnia 2019 roku. Mimo to, istnieją nadal możliwości korzystania z radia FM na urządzeniach z systemem Windows 10 Mobile. W tym artykule dowiesz się więcej na temat radia FM dla Windows 10 Mobile i jak możesz nadal korzystać z tej funkcji.

Spis treści

Czy Windows Phone jeszcze działa?

Wsparcie dotyczące systemu Windows Mobile 10 kończy się 10 grudnia 2019 roku. Po tym dniu firma Microsoft przestanie dostarczać aktualizacje zabezpieczeń, poprawki niezwiązane z zabezpieczeniami, bezpłatne opcje asystowanej pomocy technicznej i aktualizacje zawartości technicznej online. Strony trzecie lub programy płatnego wsparcia nadal mogą świadczyć bieżącą pomoc techniczną, ale należy pamiętać, że Pomoc techniczna Microsoft nie będzie dostarczać aktualizacji ani poprawek dla systemu Windows 10 Mobile.

System Windows 10 Mobile w wersji 1709 będzie obsługiwany do tego czasu tylko na urządzeniach, na których można go instalować. W przypadku telefonów Lumia 640 i 640 XL Window 10 Mobile w wersji 1703 był ostatnią obsługiwaną wersją systemu operacyjnego, a koniec wsparcia technicznego dla tego systemu nastąpi 11 czerwca 2019 roku. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz Dostępność systemu Windows 10 Mobile na modelu urządzenia.

Co dalej z Windows Mobile?

Chociaż wsparcie dla systemu Windows 10 Mobile kończy się, istnieje nadal możliwość korzystania z radia FM na urządzeniach z tym systemem operacyjnym. Wielu użytkowników ceni sobie tę funkcję i chce nadal z niej korzystać, nawet po zakończeniu wsparcia.

W związku z tym, warto zwrócić uwagę na stronę www.windowsmania.pl, która oferuje wiele przydatnych aplikacji i narzędzi dla użytkowników systemu Windows 10 Mobile. Jedną z tych aplikacji jest Radio FM dla Windows 10 Mobile, która umożliwia słuchanie ulubionych stacji radiowych na smartfonie.

Ważne jest jednak zauważyć, że funkcja radia FM jest dostępna tylko na niektórych modelach telefonów z systemem Windows 10 Mobile. Nie wszystkie urządzenia obsługują tę funkcję, więc przed pobraniem aplikacji Radio FM dla Windows 10 Mobile, sprawdź, czy twój telefon jest zgodny z tą funkcją.

Jak korzystać z radia FM dla Windows 10 Mobile?

Aby korzystać z radia FM na urządzeniach z systemem Windows 10 Mobile, należy najpierw pobrać i zainstalować aplikację Radio FM dla Windows 10 Mobile ze sklepu Microsoft Store. Po zainstalowaniu aplikacji, wystarczy uruchomić ją i wybrać preferowane stacje radiowe.

Radio FM dla Windows 10 Mobile oferuje wiele funkcji, które umożliwiają dostosowanie odbioru stacji radiowych do swoich preferencji. Można przeszukiwać dostępne stacje, zapisać ulubione stacje, ustawiać alarmy, a nawet nagrywać ulubione programy radiowe.

2018 radio fm dla windows 10 mobile site www.windowsmania.pl - Czy Windows Phone jeszcze dziala

Warto również zauważyć, że aplikacja Radio FM dla Windows 10 Mobile jest łatwa w obsłudze i posiada przyjazny interfejs, co sprawia, że korzystanie z niej jest przyjemne i wygodne.

2018 radio fm dla windows 10 mobile site www.windowsmania.pl - Co dalej z Windows Mobile

Czy warto korzystać z radia FM dla Windows 10 Mobile?

Mimo zakończenia wsparcia dla systemu Windows 10 Mobile, nadal warto korzystać z funkcji radia FM na tych urządzeniach. Radio FM jest popularne wśród użytkowników ze względu na swój prosty sposób obsługi i możliwość słuchania ulubionych stacji radiowych bez konieczności korzystania z Internetu.

Wiele osób ceni sobie również jakość dźwięku, jaką oferuje radio FM w porównaniu do strumieniowania muzyki przez Internet. Dzięki temu można cieszyć się ulubionymi stacjami radiowymi bez martwienia się o ograniczenia transferu danych i jakość dźwięku.

Podsumowując, chociaż wsparcie dla systemu Windows 10 Mobile kończy się, istnieje nadal możliwość korzystania z radia FM na tych urządzeniach. Aplikacja Radio FM dla Windows 10 Mobile dostępna na stronie www.windowsmania.pl umożliwia słuchanie ulubionych stacji radiowych na smartfonach z tym systemem operacyjnym. Warto skorzystać z tej funkcji i cieszyć się ulubioną muzyką bez konieczności korzystania z Internetu.

Czy aplikacja Radio FM dla Windows 10 Mobile jest bezpłatna?

Tak, aplikacja Radio FM dla Windows 10 Mobile jest bezpłatna i dostępna do pobrania ze sklepu Microsoft Store.

Czy wszystkie telefony z systemem Windows 10 Mobile obsługują radio FM?

Nie, nie wszystkie telefony z systemem Windows 10 Mobile obsługują radio FM. Sprawdź specyfikację swojego telefonu, aby dowiedzieć się, czy obsługuje tę funkcję.

Czy radio FM dla Windows 10 Mobile działa tylko w Polsce?

Nie, aplikacja Radio FM dla Windows 10 Mobile działa na całym świecie. Można słuchać stacji radiowych z różnych krajów i regionów.

Podsumowanie

Mimo zakończenia wsparcia dla systemu Windows 10 Mobile, istnieje nadal możliwość korzystania z radia FM na tych urządzeniach. Aplikacja Radio FM dla Windows 10 Mobile dostępna na stronie www.windowsmania.pl umożliwia słuchanie ulubionych stacji radiowych na smartfonach z tym systemem operacyjnym. Niezależnie od zakończenia wsparcia, radio FM nadal jest popularne wśród użytkowników ze względu na swój prosty sposób obsługi i możliwość słuchania ulubionych stacji radiowych bez konieczności korzystania z Internetu. Warto skorzystać z tej funkcji i cieszyć się ulubioną muzyką na urządzeniach z systemem Windows 10 Mobile.

Jeśli chcesz poznać inne artykuły podobne do Radio fm dla windows 10 mobile - wsparcie kończy się, możesz odwiedzić kategorię Radio.

Go up