Radio fm dla windows 10 mobile - słuchaj ulubionej muzyki

Czy wiesz, że Windows 10 Mobile oferuje wiele możliwości, jeśli chodzi o słuchanie swojej ulubionej muzyki? Jedną z tych opcji jest aplikacja Radio FM, która pozwala na odbiór stacji radiowych FM za pomocą smartfona z systemem Windows 10 Mobile. W tym artykule dowiesz się więcej o tej aplikacji i jak z niej korzystać.

Spis treści

Jak zainstalować aplikację Radio FM na Windows 10 Mobile?

Aby zainstalować aplikację Radio FM na swoim smartfonie z systemem Windows 10 Mobile, wykonaj następujące kroki:

  • Otwórz Sklep Windows na swoim smartfonie.
  • Wyszukaj aplikację Radio FM.
  • Wybierz aplikację i naciśnij przycisk zainstaluj .

Po zainstalowaniu aplikacji Radio FM, możesz teraz cieszyć się słuchaniem ulubionych stacji radiowych na swoim smartfonie z systemem Windows 10 Mobile.

Jak korzystać z aplikacji Radio FM na Windows 10 Mobile?

Po zainstalowaniu aplikacji Radio FM na swoim smartfonie z systemem Windows 10 Mobile, możesz teraz rozpocząć korzystanie z niej. Oto kilka kroków, które musisz podjąć, aby słuchać ulubionych stacji radiowych:

  1. Otwórz aplikację Radio FM na swoim smartfonie.
  2. Przewiń listę dostępnych stacji radiowych i wybierz tę, którą chcesz słuchać.
  3. Naciśnij przycisk play, aby rozpocząć odtwarzanie wybranej stacji radiowej.

Teraz możesz cieszyć się słuchaniem ulubionej muzyki i programów radiowych za pomocą aplikacji Radio FM na swoim smartfonie z systemem Windows 10 Mobile.

Czy aplikacja Radio FM jest dostępna za darmo?

Tak, aplikacja Radio FM jest dostępna za darmo w Sklepie Windows dla smartfonów z systemem Windows 10 Mobile. Możesz ją pobrać i korzystać z niej bez żadnych opłat.

2018 radio fm dla windows 10 mobile - Czy da się zaktualizować Windows 8.1 do 10

Jak mogę wyszukiwać stacje radiowe w aplikacji Radio FM?

W aplikacji Radio FM możesz wyszukiwać stacje radiowe według nazwy, gatunku muzycznego lub lokalizacji. Wystarczy wpisać odpowiednie słowo kluczowe w polu wyszukiwania i nacisnąć przycisk szukaj. Aplikacja wyświetli listę stacji radiowych pasujących do twojego zapytania.

2018 radio fm dla windows 10 mobile - Czy aktualizacja do Windows 10 jest darmowa

Czy mogę dodać swoje ulubione stacje radiowe do aplikacji Radio FM?

Tak, możesz dodać swoje ulubione stacje radiowe do aplikacji Radio FM. Aby to zrobić, wystarczy znaleźć wybraną stację radiową i nacisnąć przycisk dodaj do ulubionych. Stacja radiowa zostanie dodana do listy ulubionych, dzięki czemu łatwo będzie ją znaleźć i odtwarzać w przyszłości.

Czy aplikacja Radio FM działa tylko z internetem?

Nie, aplikacja Radio FM działa zarówno z internetem, jak i bez niego. Możesz słuchać stacji radiowych FM za pomocą aplikacji Radio FM, gdy masz dostęp do internetu. Jednak niektóre smartfony z systemem Windows 10 Mobile są wyposażone w wbudowany tuner FM, który pozwala na odbiór stacji radiowych bez użycia internetu. W takim przypadku aplikacja Radio FM wykorzystuje tuner FM, aby odbierać sygnał z wybranej stacji radiowej.

Podsumowanie

Aplikacja Radio FM dla Windows 10 Mobile to doskonałe narzędzie do słuchania ulubionych stacji radiowych na smartfonie. Dzięki tej aplikacji możesz cieszyć się muzyką i programami radiowymi, gdziekolwiek jesteś. Pamiętaj, że aplikacja Radio FM jest dostępna za darmo w Sklepie Windows, więc warto ją wypróbować na swoim smartfonie z systemem Windows 10 Mobile.

Jeśli chcesz poznać inne artykuły podobne do Radio fm dla windows 10 mobile - słuchaj ulubionej muzyki, możesz odwiedzić kategorię Radio.

Go up