8 luty red lips w radio

Red Lips to zespół muzyczny, który w 2013 roku zdobył ogromną popularność w Polsce dzięki swojemu przebojowi to co nam było. Piosenka ta szybko stała się numerem jeden na listach przebojów wielu stacji radiowych. Kolejne single, takie jak czarne i białe, zanim odejdziesz czy szanta, również odniosły sukces i zajęły czołowe miejsca na listach przebojów. To właśnie wtedy muzycy zdecydowali się porzucić dotychczasowe zajęcia i poświęcić się wyłącznie muzyce. Wraz z rosnącą liczbą fanów, popularność Red Lips również wzrastała. Na platformie YouTube ich piosenki zostały odtworzone ponad 60 000 000 razy!

Kulminacją roku 2014 było zdobycie nagrody TVP SuperJedynka w kategorii super przebój oraz Złotej Płyty za album to co nam było.

W latach 2013-2016 zespół koncertował intensywnie, odwiedzając setki miast i pokonując tysiące kilometrów w swoim busem. Warto wspomnieć, że Ruda, wokalistka zespołu, rozpoczęła współpracę ze znanym duetem Skawiński & Tkaczyk (KOMBII), gdzie podczas trasy MEGA TOUR wykonywała utwory z repertuaru O.N.A. W projekcie brali udział również tacy artyści jak Ewa Farna, Margaret, Agnieszka Chylińska, Małgorzata Ostrowska, Michał Szpak i Jan Borysewicz. Ruda miała również okazję wystąpić w solowym projekcie Jana Borysewicza (LADY PANK, JAN BO). Dodatkowo, wokalistka zadebiutowała jako prowadząca swój autorski program telewizyjny szalone fabryki polskiej muzyki w Telewizji Puls.

Spis treści

Ile lat ma Red Lips?

Red Lips powstał w 2013 roku, co oznacza, że zespół ma obecnie około 8 lat.

Co się stało z Red Lips?

Red Lips jest nadal aktywny i koncertuje. Zespół nadal cieszy się dużą popularnością w Polsce i regularnie wydaje nową muzykę. Ich utwory często pojawiają się na listach przebojów stacji radiowych i zdobywają uznanie słuchaczy. Muzycy Red Lips nadal tworzą i rozwijają swoją karierę muzyczną, dostarczając fanom nowych emocji i przebojów.

Jeśli chcesz poznać inne artykuły podobne do 8 luty red lips w radio, możesz odwiedzić kategorię Muzyka.

Go up