Agnieszka szydłowska - polska dziennikarka radiowa

Agnieszka Szydłowska to jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich dziennikarek radiowych. Przez wiele lat pracowała w radiowej Trójce, gdzie prowadziła popularne audycje muzyczne i relacjonowała ważne wydarzenia kulturalne. Oprócz tego, Szydłowska miała również swoje występy w telewizji, m.in. w programie niedziela z... na antenie TVP Kultura. Jednak ostatnio doszło do zmian w jej karierze, które wywołały spore kontrowersje w mediach.

Spis treści

Koniec współpracy z TVP Kultura

Po 15 latach współpracy z TVP Kultura, Agnieszka Szydłowska została zwolniona z pracy. Informację o tym dziennikarka podała na swoim profilu na Facebooku, gdzie napisała, że zwolnienie trwało zaledwie 2 minuty. Szydłowska była prowadzącą m.in. programy pegaz, tygodnik kulturalny oraz cykl niedziela z.... Jednak w ramówce jesiennej TVP Kultura nie będzie kontynuacji programu tygodnik kulturalny, co spowodowało zakończenie współpracy z dziennikarką.

Warto podkreślić, że Agnieszka Szydłowska nie była etatowym pracownikiem Telewizji Polskiej, a jedynie współpracowała z nadawcą przy wybranych programach. Mimo to, jej odejście wywołało spore poruszenie w mediach i wśród fanów jej pracy. Na fanpage'u programu tygodnik kulturalny dziękowano jej za wspólny czas i wsparcie, jakie otrzymywali od niej i od widzów.

Kontrowersje w radiowej Trójce

Niewiele wcześniej, Agnieszka Szydłowska zrezygnowała z pracy w radiowej Trójce. Powodem były kontrowersje związane z unieważnieniem wydania Listy Przebojów, w którym zwyciężył utwór twój ból jest lepszy niż mój Kazika. Władze stacji i Polskiego Radia próbowały obarczyć odpowiedzialnością Marka Niedźwieckiego i wydawców Listy, co skutkowało rozstaniem się kilkunastu osób z rozgłośnią. Część z nich powróciła, gdy dyrektorem anteny został Kuba Strzyczkowski.

Przez ponad 15 lat Agnieszka Szydłowska była związana z radiową Trójką. Prowadziła popularne audycje muzyczne, takie jak program alternatywny oraz weekendowe pasmo radiowy dom kultury. Ponadto, relacjonowała dla stacji ważne festiwale muzyczne i inne wydarzenia kulturalne.

Podsumowanie

Agnieszka Szydłowska to jedna z najbardziej znanych polskich dziennikarek radiowych. Przez wiele lat pracowała zarówno w radiowej Trójce, jak i w TVP Kultura, gdzie prowadziła popularne programy. Niestety, ostatnie zmiany w jej karierze, tj. zwolnienie z TVP Kultura i odejście z radiowej Trójki, wywołały spore kontrowersje w mediach. Mimo to, Szydłowska pozostaje jednym z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych głosów w polskim świecie radiowym.

Jeśli chcesz poznać inne artykuły podobne do Agnieszka szydłowska - polska dziennikarka radiowa, możesz odwiedzić kategorię Radio.

Go up