Air show 2019 giżycko - relacja radio olsztyn

Air Show w Giżycku to jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń lotniczych w Polsce. Impreza ta przyciąga fanów lotnictwa z całego kraju i zagranicy. W tym roku Air Show odbędzie się 31 sierpnia 2023 roku na plaży miejskiej w Giżycku. Organizatorem wydarzenia jest miasto Giżycko, a relację z pokazów będzie można śledzić na antenie radia Olsztyn.

Spis treści

Giżycko Air Show - Co warto wiedzieć

Giżycko Air Show to nowa lotnicza impreza, która ma na celu promowanie lotnictwa oraz zapewnienie niezapomnianych wrażeń widzom. W tym roku odbędzie się prolog przyszłorocznych pokazów, który zapowiada prawdziwą ucztę dla fanów lotnictwa.

W trakcie Air Show w Giżycku będzie można podziwiać widowisko lotnicze z udziałem załóg zarówno z Polski, jak i zagranicy. Pokazy będą realizowane we współpracy ze stowarzyszeniem Grupa Falco 2, które specjalizuje się w organizacji tego typu wydarzeń.

Wydarzenie odbędzie się na plaży miejskiej w Giżycku, co pozwoli na wygodne i komfortowe oglądanie pokazów. Plakat promocyjny imprezy zapowiada dynamiczne i ekspresyjne grafiki, które idealnie oddają charakter wydarzenia.

Program Giżycko Air Show

31 sierpnia - Czwartek

18:30 - 21:15: Powitanie gości

18:40 - 20:00: Blok pokazowy dzienny

20:00 - 20:30: Koncert zespołu ViolLadies przy akompaniamencie palników na ogrzane powietrze

20:30 - 21:15: Blok pokazów nocnych

Ponadto, w ramach Air Show w Giżycku będzie możliwość skorzystania z lotów widokowych śmigłowcem. Loty będą realizowane od godziny 15:00 do 20:00, a miejsce startu to Mazury Residence koło Giżycka. Jeśli jesteś zainteresowany lotem widokowym, skontaktuj się pod numerem telefonu: 504 987 77

Organizatorzy i partnerzy wydarzenia

Giżycko Air Show jest organizowane przez miasto Giżycko oraz stowarzyszenie Grupa Falco. Głównym darczyńcą wydarzenia jest Fundacja Orlen, która wspiera rozwój lotnictwa w Polsce.

Partnerami wydarzenia są również inne instytucje i firmy, które wspierają organizację pokazów. Atrakcje podczas Air Show mogą ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych.

Relacja na antenie Radio Olsztyn

Jeśli nie możesz osobiście uczestniczyć w Giżycko Air Show, nie martw się! Radio Olsztyn będzie transmitować relację z pokazów na swojej antenie. Dzięki temu będziesz mógł śledzić wydarzenie w czasie rzeczywistym i nie przegapić żadnej emocjonującej chwili.

Zapraszamy do słuchania radia Olsztyn i cieszenia się pokazami lotniczymi z Giżycka!

Często zadawane pytania

Czy Air Show w Giżycku jest płatne?

Tak, wstęp na Giżycko Air Show jest płatny. Cena biletu oraz informacje na temat dostępności biletów można znaleźć na oficjalnej stronie wydarzenia.

Czy dzieci mają darmowy wstęp na Air Show?

Zwykle dzieci do określonego wieku mają darmowy wstęp na Air Show. W przypadku Giżycko Air Show, informacje na ten temat można znaleźć na oficjalnej stronie wydarzenia.

Czy będzie możliwość skorzystania z lotów widokowych?

Tak, w ramach Air Show w Giżycku będzie możliwość skorzystania z lotów widokowych śmigłowcem. Szczegółowe informacje na ten temat można znaleźć na oficjalnej stronie wydarzenia.

Podsumowanie

Giżycko Air Show to jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń lotniczych w Polsce. Impreza ta przyciąga fanów lotnictwa z całego kraju i zagranicy. W tym roku odbędzie się prolog przyszłorocznych pokazów, który zapowiada prawdziwą ucztę dla fanów lotnictwa. Relację z wydarzenia będzie można śledzić na antenie radia Olsztyn. Zapraszamy do uczestnictwa w Giżycko Air Show i cieszenia się widowiskowymi pokazami lotniczymi!

Jeśli chcesz poznać inne artykuły podobne do Air show 2019 giżycko - relacja radio olsztyn, możesz odwiedzić kategorię Radio.

Go up