Katarzyna gójska - polskie radio

Katarzyna Gójska, wcześniej znana jako Katarzyna Hejke, urodziła się 30 lipca 1977 roku. Jest polską działaczką polityczną, dziennikarką i publicystką. W drugiej połowie lat 90. była aktywna w Lidze Republikańskiej, a następnie związała się z tygodnikiem gazeta polska. Przez wiele lat pełniła funkcję zastępcy redaktora naczelnego tego czasopisma, a także redaktora naczelnego kwartalnika nowe państwo i miesięcznika niezależna gazeta polska.

katarzyna gójska polskie radio - Ile dzieci ma Katarzyna Hejke

Katarzyna Gójska jest również znana z pracy w Polskim Radiu, gdzie prowadziła popularną audycję klub trójki w Programie III. W październiku 2017 roku dołączyła także do zespołu prowadzącego audycję sygnały dnia w Programie I PR. Jej głos i wiedza na temat polityki oraz aktualnych wydarzeń w Polsce przyciągnęły szerokie grono słuchaczy.

Spis treści

Współpraca z Witoldem Gadowskim

Katarzyna Gójska była pomysłodawcą i współtwórcą cyklu telewizyjnego cienie prl-u, emitowanego na antenie TVPProgram ten prowadzony był przez Bronisława Wildsteina i skupiał się na analizie i komentarzu historycznych wydarzeń z okresu PRL-u. Współpraca Gójskiej z Witoldem Gadowskim przyniosła wiele interesujących i wartościowych treści dla widzów polskiej telewizji.

Praca w Telewizji Republika

W styczniu 2013 roku Katarzyna Gójska dołączyła do rady nadzorczej Telewizji Niezależnej S.A., zarządzającej stacją Telewizja Republika. Została prezenterką stacji i prowadziła wiele interesujących audycji, w tym popularne kulisy manipulacji wraz z Piotrem Lisiewiczem. Jej profesjonalizm i pasja do dziennikarstwa przyciągnęły uwagę widzów i zapewniły jej miejsce w polskim świecie mediów.

Życie prywatne

Katarzyna Gójska była żoną Krzysztofa Hejkego, z którym ma jedno dziecko. Zamieszkali razem do sierpnia 2008 roku, kiedy to Krzysztof Hejke złożył pozew rozwodowy, zarzucając żonie zdradę małżeńską. W mediach pojawiło się wiele informacji na temat tego rozwodu, w tym list, który Krzysztof Hejke wysłał do prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego, informując go o rzekomym udziale Katarzyny Gójskiej w działaniach nielegalnych. Sprawa ta została umorzona przez Prokuraturę Okręgową Warszawa-Praga w listopadzie 2009 roku.

Później Katarzyna Gójska związała się z Michałem Rachoniem, z którym ma dwie córki. Para wzięła ślub kościelny 29 kwietnia 2017 roku. Katarzyna Gójska i Antoni Macierewicz zostali także rodzicami chrzestnymi adoptowanego dziecka Tomasza Sakiewicza, Konstantego.

Podsumowanie

Katarzyna Gójska to polska działaczka polityczna, dziennikarka i publicystka, która zdobyła popularność dzięki swojej pracy w mediach, w tym w Polskim Radiu i Telewizji Republika. Jej wiedza na temat polityki oraz umiejętność przekazywania informacji przyciągnęły uwagę słuchaczy i widzów. Mimo trudności w życiu prywatnym, Katarzyna Gójska kontynuuje swoją karierę dziennikarską i jest ceniona za swoje zaangażowanie i profesjonalizm.

Jeśli chcesz poznać inne artykuły podobne do Katarzyna gójska - polskie radio, możesz odwiedzić kategorię Radio.

Go up