Nowonce radio pl - zmiany w zarządzie i odejście piotra kędzierskiego

Newonce radio pl, to polska stacja radiowa, która niedawno doświadczyła pewnych zmian. Ostatnio Piotr Kędzierski, znany dziennikarz i menedżer, pożegnał się ze stacją, co wywołało pewne zamieszanie wśród odbiorców. W tym artykule przyjrzymy się bliżej sytuacji, jaką przeżywa Newonce radio pl.

Spis treści

Piotr Kędzierski w Newonce radio pl jako dziennikarz, menedżer i udziałowiec

Piotr Kędzierski dołączył do zespołu Newonce radio pl w 2018 roku, obejmując funkcję dyrektora kreatywnego. Przez lata był również prowadzącym popularnych audycji, takich jak bolesne poranki i rozmowy: wojewódzki & kędzierski. W połowie 2018 roku został także udziałowcem w firmie newonce.media, posiadając 15% udziałów.

newonce radio pl - Co się dzieje z Newonce radio

Jednak niedawno Kędzierski zdecydował się odejść z Newonce radio pl. W czwartek, na koniec audycji bolesne poranki, pożegnał się z współpracownikami i słuchaczami, wyrażając smutek z powodu sytuacji, jaka ma miejsce w kraju. Nie ujawniając swoich planów zawodowych, Kędzierski zapowiedział, że idzie sobie gdzieś przed siebie dalej.

Kuba Wojewódzki w nowej formule wywiadów?

Rozmowy: wojewódzki & kędzierski to jedna z najpopularniejszych audycji w ramówce Newonce radio pl. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że nadal trwają prace nad kontynuacją cyklu, jednak nie jest jeszcze pewne, czy Kuba Wojewódzki będzie prowadził wywiady sam, czy też wspólnie z inną osobą. Na ten temat Wojewódzki nie chciał się wypowiedzieć, a kierownictwo Newonce radio pl nie udzieliło żadnych komentarzy.

Nowe osoby w zarządzie Newonce radio pl

Wraz z odejściem Kędzierskiego do zarządu Newonce radio pl dołączyli Danuta Breguła oraz Marcin Łuniewski. Michał Michalski pozostaje prezesem spółki. Danuta Breguła, będąca obecnie dyrektorem ds. rozwoju biznesu i strategii członkowskich, wcześniej kierowała strategią cyfrową gazety wyborczej. Marcin Łuniewski ma 25-letnie doświadczenie inwestycyjne i odpowiada za strategię rozwoju biznesów offline w Newonce radio pl.

Podsumowanie

Wnioskiem z powyższego można stwierdzić, że Newonce radio pl przechodzi pewne zmiany, w tym odejście Piotra Kędzierskiego i pojawienie się nowych osób w zarządzie. Mimo to, stacja nadal cieszy się popularnością, zwłaszcza dzięki takim audycjom jak rozmowy: wojewódzki & kędzierski. Czekamy z niecierpliwością na nowe informacje dotyczące przyszłości Newonce radio pl.

Jeśli chcesz poznać inne artykuły podobne do Nowonce radio pl - zmiany w zarządzie i odejście piotra kędzierskiego, możesz odwiedzić kategorię Radio.

Go up