Nowa piosenka golec uorkiestra na antenie radia zet

Golec uOrkiestra, polski zespół muzyczny znany z połączenia tradycyjnych brzmień muzyki łuku Karpat z różnymi gatunkami muzycznymi, właśnie wydał nową piosenkę. Utwór będzie miał swoją premierę na antenie Radia ZET, jednej z najpopularniejszych stacji radiowych w Polsce.

Spis treści

Który z braci Golec śpiewa?

Łukasz Golec jest jednym z liderów grupy Golec uOrkiestra. Jest wokalistą, trębaczem, muzykiem popowym i jazzowym, kompozytorem i aranżerem. Urodził się 19 lutego 1975 roku w Żywcu. Jest bratem bliźniakiem Pawła Golca, drugiego lidera zespołu.

Łukasz Golec pochodzi z Milówki, małej miejscowości w Beskidzie Żywieckim. Jego ojciec grał na klarnecie w orkiestrze Milowieckiej, a matka śpiewała w chórze i tańczyła w zespole folklorystycznym. Od najmłodszych lat Łukasz wykazywał zainteresowanie muzyką i w wieku 10 lat rozpoczął naukę gry na trąbce w żywieckiej Państwowej Szkole Muzycznej. Później kontynuował naukę na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach.

Dlaczego Golec uOrkiestra?

Golec uOrkiestra zdobyła ogromną popularność dzięki swojemu unikalnemu połączeniu tradycyjnych brzmień z nowoczesnymi gatunkami muzycznymi. Ich przeboje, takie jak szarpany, lornetka, crazy is my life czy pędzą konie, zdobyły serca słuchaczy w Polsce i za granicą.

Zespół ma na swoim koncie dziewięć albumów, w tym najnowszy golec uorkiestra 5. Wielokrotnie nagradzany i doceniany przez publiczność, Golec uOrkiestra zagrał już ponad 1,5 tysiąca koncertów w Polsce i za granicą, odwiedzając takie kraje jak Stany Zjednoczone, Węgry, Grecja, Wielka Brytania, Watykan czy Kanada.

Nowa piosenka na antenie Radia ZET

Nowa piosenka Golec uOrkiestra będzie miała swoją premierę na antenie Radia ZET. Stacja ta jest jednym z najpopularniejszych polskich radiowych nadawców, docierając do milionów słuchaczy na terenie całego kraju.

Utwór, którego tytuł i treść nie zostały jeszcze ujawnione, zapowiada się na kolejny hit grupy. Golec uOrkiestra słynie z energetycznych i chwytliwych melodii, które trafiają do szerokiego grona odbiorców. Ich nowa piosenka na pewno nie będzie wyjątkiem.

Zespół Golec uOrkiestra ma wielu wiernych fanów, którzy nie mogą doczekać się premiery nowego utworu. Będą oni mieli okazję usłyszeć go po raz pierwszy na antenie Radia ZET, a następnie na koncertach grupy, które odbywają się regularnie w różnych częściach Polski.

nowa piosenka golec uorkiestra radio zet - W którym roku powstał zespół Golec

Podsumowanie

Golec uOrkiestra, polski zespół muzyczny, przygotowuje się do premiery swojej nowej piosenki na antenie Radia ZET. Grupa, znana z połączenia tradycyjnych brzmień z różnymi gatunkami muzycznymi, zdobyła ogromną popularność w Polsce i za granicą. Ich nowy utwór na pewno spotka się z dużym zainteresowaniem słuchaczy. Będzie to kolejny hit w bogatej dyskografii zespołu.

nowa piosenka golec uorkiestra radio zet - Dlaczego Golec uOrkiestra

Jeśli jesteś fanem Golec uOrkiestra, nie przegap premiery ich nowej piosenki na antenie Radia ZET. To wyjątkowa okazja, by poznać najnowsze brzmienia grupy i poczuć energetyczną atmosferę ich muzyki.

Jeśli chcesz poznać inne artykuły podobne do Nowa piosenka golec uorkiestra na antenie radia zet, możesz odwiedzić kategorię Muzyka.

Go up