Robert janowski - program telewizyjny | radio janowskiego

Robert Janowski, znany polski aktor, zdobył wielką popularność jako gospodarz programu jaka to melodia?. Mimo że ma na swoim koncie wiele sukcesów teatralnych, to to właśnie teleturniej przyniósł mu największe rozpoznawalność. Jednak co teraz dzieje się z programem prowadzonym przez Roberta Janowskiego?

Spis treści

Robert Janowski - gwiazda telewizyjnej Jedynki

Robert Janowski został prowadzącym programu jaka to melodia? w 1997 roku i przez kolejne dwadzieścia lat pełnił tę rolę. Jednak w 2018 roku aktor został zwolniony z pracy w TVP, a jego miejsce zajął najpierw Norbi, a później Rafał Brzozowski. Ta nieoczekiwana zmiana nie spodobała się widzom, co spowodowało znaczący spadek oglądalności programu.

Utrata posady w Telewizji Polskiej była dla Roberta Janowskiego trudnym momentem. W jednym z wywiadów aktor przyznał, że znalezienie nowej pracy było dla niego wyzwaniem. Mimo że ma wiele doświadczenia telewizyjnego, to nie otrzymał natychmiastowych propozycji pracy.

Co się zmieni w Telewizji Polskiej?

Od kilku tygodni w sieci pojawiają się spekulacje na temat zmian w Telewizji Polskiej. Wszystko za sprawą ostatnich wyborów parlamentarnych, które doprowadziły do zmiany władzy. Opozycja zapowiedziała przeprowadzenie rewolucji telewizji publicznej, co może skutkować utratą pracy dla wielu twarzy stacji. Czy jednak Robert Janowski może wrócić na antenę?

Robert Janowski - chciałby wrócić na antenę?

Robert Janowski wyznał, że powrót na antenę jako prowadzący programu jaka to melodia? byłby możliwy, jednak nie jest to łatwe. Aktor ma sentyment do tego programu i jego widzów, ale nie jest pewien czy Telewizja Polska byłaby zainteresowana jego powrotem.

Jednak Janowski podkreśla, że nie ma w nim chęci zemsty. Jest osobą nastawioną na miłość, radość i pokój. Wolałby budować relacje zamiast je niszczyć.

Czy chcesz zobaczyć Roberta Janowskiego na antenie TVP?

Teraz pytanie kierujemy do Ciebie. Czy chciałbyś ponownie zobaczyć Roberta Janowskiego jako prowadzącego program jaka to melodia? na antenie TVP? Odpowiedz na nasze pytanie i wyraź swoje zdanie!

  • Tak, powinien wrócić!
  • Nie, dawne czasy minęły bezpowrotnie

Wszystko zależy od Ciebie, więc oddaj swój głos!

Radio Janowskiego - słuchaj za darmo!

Jeśli jesteś fanem Roberta Janowskiego i chciałbyś posłuchać jego ulubionej muzyki, zapraszamy do naszego radia online. Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat. Czekamy na Ciebie!

Jeśli chcesz poznać inne artykuły podobne do Robert janowski - program telewizyjny | radio janowskiego, możesz odwiedzić kategorię Radio.

Go up