Radio transmisja meczu siatkówki - gdzie oglądać mecz siatkarski?

Przed nami czwarta kolejka spotkań PlusLigi, w której nie zabraknie ciekawych konfrontacji z hitem Jastrzębski Węgiel – Asseco Resovia na czele. Ta seria spotkań zostanie rozegrana od czwartku aż do przyszłej środy. Kiedy i o której godzinie odbędą się mecze? Sprawdź terminarz, plan transmisji, daty i godziny spotkań kolejki PlusLigi. Transmisje siatkówki na sportowych antenach Polsatu oraz na Polsat Box Go.

Spis treści

Mecze czwartej kolejki PlusLigi

Czwartą kolejkę PlusLigi rozpocznie czwartkowy mecz PGE GiEK Skra Bełchatów – Bogdanka LUK Lublin. Obie drużyny mają na koncie po dwa zwycięstwa, obie w poprzedniej kolejce wygrały wyjazdowe starcia po tie-breakach – Skra w Nysie, a LUK w Lubinie.

W piątek, w katowickim Spodku zostanie rozegrany mecz o AL-KO Superpuchar Polski. Mistrz kraju Jastrzębski Węgiel zagra ze zdobywcą Pucharu Polski – Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Z tego powodu obie ekipy swoje mecze ligowe rozegrają na zakończenie kolejki, już w przyszłym tygodniu.

Pierwszym sobotnim meczem PlusLigi będzie konfrontacja PSG Stal Nysa – Indykpol AZS Olsztyn. Obie ekipy początku rozgrywek nie mogą zaliczyć do specjalnie udanych, rywalizowali jednak z bardzo mocnymi przeciwnikami. Drużyna z Nysy przegrała trzy mecze, ale dwa ostatnie – z ZAKSĄ i Skrą – po niezwykle zaciętych tie-breakach. Olsztynianie na inauguracje ograli Jurajskich Rycerzy, później jednak przegrali z 1:3 Jastrzębskim Węglem, a ostatnio 0:3 z ZAKSĄ.

Trefl Gdańsk – KGHM Cuprum Lubin to kolejne ze spotkań zaplanowanych na sobotę. Gdańskie lwy rozpoczęły sezon od trzech wyjazdowych zwycięstw, ostatnie to 3:0 z Barkom-Kałany Lwów. Siatkarze Cuprum mają na koncie jedno zwycięstwo, a w ostatniej kolejce ulegli 2:3 ekipie z Lublina.

W meczu Projekt Warszawa – Barkom-Kałany Lwów faworytem będą gospodarze. Projekt w trzech wcześniejszych meczach wywalczył komplet punktów, tracąc zaledwie jednego seta. Ostatnio pewnie ograł Enea Czarnych Radom 3:0. Drużyna ze Lwowa zanotowała jedno zwycięstwo, a w minionej kolejce przegrała 0:3 z Treflem.

MKS Ślepsk Malow Suwałki – Enea Czarni Radom to pierwsze z niedzielnych spotkań. Gospodarze powalczą o trzecie zwycięstwo, ostatnio pewnie ograli na wyjeździe GKS. Czarni rozpoczęli sezon od trzech porażek, w poprzednim meczu przegrali u siebie 0:3 z Projektem.

Nietrudno wskazać faworyta starcia Aluron CMC Warta Zawiercie – GKS Katowice. Co prawda oba zespoły nie mają jeszcze na koncie ligowego zwycięstwa, ale większe szanse na przełamanie mają w tym meczu Jurajscy Rycerze. W poprzedniej kolejce prowadzili już 2:0 z Asseco Resovią na Podpromiu, ostatecznie przegrali jednak 2:GKS jest jedyną drużyną, która w obecnym sezonie PlusLigi nie wygrała jeszcze seta. Ostatnio uległa 0:3 ekipie z Suwałk.

Spotkanie Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Exact Systems Hemarpol Częstochowa zaplanowano na poniedziałek. Kędzierzynianie rozpoczęli sezon od trzech zwycięstw, w poprzednie serii gier pokonali w Iławie Indykpol AZS 3:0. Beniaminek spod Jasnej Góry nie ma łatwego początku w PlusLidze – w trzech meczach zaledwie jeden ugrany set. Ostatnio przegrał z Jastrzębskim Węglem 0:

Czwartą kolejkę zakończy hitowe starcie Jastrzębski Węgiel – Asseco Resovia, które zostanie rozegrane w środę. Mistrz Polski podejmie trzecią drużynę poprzedniego sezonu. Jastrzębianie w trzech spotkaniach stracili tylko jednego seta, a w poprzedniej kolejce pewnie wygrali w Częstochowie. Drużyna z Rzeszowa ma na koncie dwie wygrane, ostatnio pokonała 3:2 u siebie Aluron CMC Wartę Zawiercie.

Terminarz i plan transmisji meczów kolejki PlusLigi:

  • 2023-11-02: PGE GiEK Skra Bełchatów – Bogdanka LUK Lublin (czwartek, godzina 130; transmisja – Polsat Sport Extra)
  • 2023-11-04: PSG Stal Nysa – Indykpol AZS Olsztyn (sobota, godzina 145; transmisja – Polsat Sport)
  • 2023-11-04: Trefl Gdańsk – KGHM Cuprum Lubin (sobota, godzina 130; transmisja – Polsat Sport)
  • 2023-11-04: Projekt Warszawa – Barkom Kałany Lwów (sobota, godzina 20.30; transmisja – Polsat Sport)
  • 2023-11-05: MKS Ślepsk Malow Suwałki – Enea Czarni Radom (niedziela, godzina 145; transmisja – Polsat Sport)
  • 2023-11-05: Aluron CMC Warta Zawiercie – GKS Katowice (niedziela, godzina 130; transmisja – Polsat Sport)
  • 2023-11-06: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Exact Systems Hemarpol Częstochowa (poniedziałek, godzina 20.30; transmisja – Polsat Sport)
  • 2023-11-08: Jastrzębski Węgiel – Asseco Resovia Rzeszów (środa, godzina 130; transmisja – Polsat Sport).

Terminarz i transmisje meczów PlusLigi są dostępne na antenach Polsatu Sport oraz na platformie Polsat Box Go.

Wyniki meczów i tabela PlusLigi

Aktualne wyniki meczów i tabela PlusLigi są dostępne na stronie Polsat Sport.

Jak oglądać transmisje meczów PlusLigi?

Transmisje meczów PlusLigi są dostępne na antenach Polsatu Sport oraz na platformie Polsat Box Go.

Gdzie sprawdzić terminarz i plan transmisji meczów PlusLigi?

Terminarz i plan transmisji meczów PlusLigi są dostępne na stronie Polsat Sport.

Jakie są najważniejsze mecze czwartej kolejki PlusLigi?

Najważniejsze mecze czwartej kolejki PlusLigi to Jastrzębski Węgiel – Asseco Resovia oraz PGE GiEK Skra Bełchatów – Bogdanka LUK Lublin.

Podsumowanie

Radio transmisja meczu siatkówki jest doskonałą opcją dla fanów siatkówki, którzy chcą śledzić najważniejsze spotkania PlusLigi. Dzięki transmisjom dostępnym na antenach Polsatu Sport oraz na platformie Polsat Box Go, można oglądać mecze na żywo i nie przegapić żadnej akcji. Terminarz i plan transmisji meczów PlusLigi można sprawdzić na stronie Polsat Sport. Niezależnie od preferowanego zespołu, każdy fan siatkówki znajdzie interesujące go spotkanie. Czwarta kolejka PlusLigi przynosi wiele emocji i ciekawych konfrontacji, takich jak Jastrzębski Węgiel – Asseco Resovia czy PGE GiEK Skra Bełchatów – Bogdanka LUK Lublin. Niezależnie od wyników, transmisje meczów PlusLigi zapewniają wielką dawkę sportowej adrenaliny i emocji.

Jeśli chcesz poznać inne artykuły podobne do Radio transmisja meczu siatkówki - gdzie oglądać mecz siatkarski?, możesz odwiedzić kategorię Radio.

Go up