Radio zet pobierowo - muzyka i wakacje nad morzem

Jeśli planujesz wakacje nad polskim morzem i jednocześnie chcesz cieszyć się najlepszą muzyką, to Radio ZET Pobierowo jest idealnym miejscem dla Ciebie. To jedno z sześciu nadmorskich kurortów, które odwiedzi ekipa Radia ZET w ramach akcji a może nad morze.... Przygotuj się na niezapomniane atrakcje i animacje dla całej rodziny.

Spis treści

Radio ZET - Numer 1 w Moim Samochodzie

Radio ZET to jedno z najpopularniejszych polskich rozgłośni radiowych. Jego znakiem rozpoznawczym jest doskonała muzyka, która towarzyszy słuchaczom przez cały dzień. Właśnie dlatego Radio ZET jest numerem 1 w wielu samochodach. Teraz masz szansę zgarnąć czerwoną Hondę lub 10 000 zł na tankowanie przez cały rok. Wystarczy słuchać Radia ZET i brać udział w konkursach.

Akcja a może nad morze... z radiem zet

Akcja a może nad morze... z radiem zet to doskonały sposób na spędzenie lata. W każdy piątek i sobotę, w godzinach 10:00-15:00, ekipa Radia ZET wraz z Kamilem Noselem na czele odwiedza popularne nadmorskie kurorty. W ten weekend możesz spotkać ich na plaży w Ustce. Przygotuj się na wyjątkową strefę relaksu, konkursy z nagrodami, boisko do piłki plażowej, symulator deski surfingowej, strefę kulinarną i wiele innych atrakcji.

Podczas akcji a może nad morze... z radiem zet będziesz mógł również spotkać samego Kamila Nosela, który zapewni Ci mnóstwo dobrej muzyki i świetnej zabawy. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem rocka, popu czy dance'u, na pewno znajdziesz coś dla siebie na antenie Radia ZET.

Terminy akcji a może nad morze... z radiem zet

 • 14-107 - Krynica Morska
 • 21-207 - Pobierowo
 • 28-207 - Łeba
 • 04-008 - Władysławowo
 • 11-108 - Kołobrzeg
 • 18-108 - Ustka

Radio ZET Pobierowo - Ciesz Się Wakacjami nad Morzem

Pobierowo to jedno z najbardziej popularnych nadmorskich kurortów w Polsce. Piękne plaże, czyste morze i malownicze krajobrazy przyciągają co roku tysiące turystów. Teraz możesz połączyć wakacje nad morzem z najlepszą muzyką Radia ZET.

W trakcie akcji a może nad morze... z radiem zet Radio ZET Pobierowo przygotowało wiele atrakcji dla swoich słuchaczy. Nie tylko będziesz mógł spotkać Kamila Nosela i posłuchać doskonałej muzyki na żywo, ale także skorzystać z konkursów z nagrodami, strefy relaksu, boiska do piłki plażowej i wielu innych atrakcji.

Czytelnicy, którzy odwiedzą Radio ZET Pobierowo, będą mieli okazję poznać swoje ulubione gwiazdy radiowe, wziąć udział w konkursach i zdobyć fantastyczne nagrody. To doskonała okazja, aby spędzić czas wspaniale się bawiąc i jednocześnie cieszyć się urokami polskiego morza.

Podsumowanie

Radio ZET Pobierowo to idealne połączenie wakacji nad polskim morzem i najlepszej muzyki. Dzięki akcji a może nad morze... z radiem zet możesz cieszyć się nie tylko pięknymi plażami i malowniczymi krajobrazami, ale także doskonałą rozrywką, konkursami z nagrodami i spotkaniami z ulubionymi gwiazdami radiowymi. Nie przegap okazji, aby spędzić niezapomniane wakacje w Radio ZET Pobierowo.

Jakie są terminy akcji a może nad morze... z radiem zet ?

Akcja a może nad morze... z radiem zet odbywa się w sześciu nadmorskich kurortach w Polsce. Oto terminy poszczególnych miejscowości:

 • 14-107 - Krynica Morska
 • 21-207 - Pobierowo
 • 28-207 - Łeba
 • 04-008 - Władysławowo
 • 11-108 - Kołobrzeg
 • 18-108 - Ustka

Czy mogę spotkać Kamila Nosela podczas akcji a może nad morze... z radiem zet ?

Oczywiście! Kamil Nosel, jeden z najpopularniejszych prezenterów Radia ZET, będzie obecny podczas akcji a może nad morze... z radiem zet. Będzie prowadził rozrywkę, konkursy i zapewni świetną muzykę dla wszystkich uczestników.

Jakie atrakcje są przygotowane w Radio ZET Pobierowo?

Radio ZET Pobierowo przygotowało wiele atrakcji dla swoich słuchaczy. Będziesz mógł skorzystać z konkursów z nagrodami, strefy relaksu, boiska do piłki plażowej, symulatora deski surfingowej, strefy kulinarno-tanecznej i wielu innych atrakcji.

Czy akcja a może nad morze... z radiem zet jest darmowa?

Tak, akcja a może nad morze... z radiem zet jest darmowa dla wszystkich uczestników. Możesz wziąć udział we wszystkich atrakcjach i konkursach bez żadnych opłat.

Podsumowanie

Radio ZET Pobierowo to doskonałe miejsce na wakacje nad polskim morzem. Przygotowane atrakcje, konkursy z nagrodami i spotkania z ulubionymi gwiazdami radiowymi sprawią, że spędzisz niezapomniane chwile na plaży. Nie przegap okazji, aby cieszyć się najlepszą muzyką i wspaniałym wakacyjnym klimatem w Radio ZET Pobierowo.

Jeśli chcesz poznać inne artykuły podobne do Radio zet pobierowo - muzyka i wakacje nad morzem, możesz odwiedzić kategorię Muzyka.

Go up